Sheep Up

Ücretsiz Eğlenceli bir Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29 MB
  • Version 1.03
  • Dil İngilizce
  • Firma Pocket Gems Publishing
Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri ve zeka oyunu olan Sheep Up'ta amacımız sevimli ve mutlu koyunlara yardımcı olmak. Sevimli kouyunlara yardımcı olurken hem eğlenecek hem rahatlayacaksınız.

Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri ve zeka oyunu olan Sheep Up'ta amacımız sevimli ve mutlu  koyunlara yardımcı olmak. Sevimli kouyunlara yardımcı olurken hem eğlenecek hem rahatlayacaksınız.

Karton bir kutunun içine sıkışıp kalan oyuncak koyunumuzu kurtarabilmemizin tek yolu onu kutuların en üstüne kadar götürebilmemizden geçmektedir. Daha hızlı ve daha kolay tırmanmaya süper güç-ups kullanarak elde edebilirsiniz. En güzel, en enerjik ya da en çılgın görünüm elde etmek için benzersiz koyun takım elbiselerini toplamalısın. Facebook ve tweterde yeni arkadaşlar edinmek için bu oyunu oynayabilirsinin. Dokunarak ya da eğerek iki kullanım seçeneği ile bu oyunu oynayabilirsiniz.  

Gerçekten bağımlılık yapan bir oyun olan Sheep Up'ı oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

30'dan fazla farklı ve çeşitli bölüme sahip olan oyun içerisinde yer alan renkli grafikler, görsel animasyonlar, orijinal müzikler ve oyunun oynanışını kolaylaştıracak olan ekstra güçler, oyunu çok daha keyifli ve zevkli bir hale getiriyor.

Farklı bir macera yaşayacağınız bu eğlenceli beceri ve zeka oyunu Sheep Up'ı mobil cihazınız üzerine kurup denemenizi öneririz.

Daha Fazla Göster
Sheep Up indir